November 22, 2021, 8:33 pm
  1. S-Club - Információk, képek, Térkép, MEGJEGYZÉSEID, porkoláb és események - Olomouc, Csehország
  2. Online
  3. Tehetséges kapust igazolt a Manchester United

Updated: február 17, 2021 Megszakadt a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabdacsapat nyolc mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata, a sárga-kékek a cseh Olomouc otthonában szenvedtek 29:26-os vereséget. Jól kezdte a mérkőzést a DAC, amely az 5. percben 2:4-re is vezetett, ekkor viszont a hazaiak öt gólt is szereztek zsinórban és megfordították az állást 7:4-re. Folyamatosan fej-fej mellet küzdött a két csapat, a szünetre 15-16-os dunaszerdahelyi vezetéssel vonult a két gárda. Fordulás után is folytatódott a szoros küzdelem, viszont a 47. perc után többször is betaláltak a cseh játékosok, és az 53. percben már öt góllal vezettek. A hazaiak már megtartották az előnyt, három góllal győztek a DAC felett. Ezzel megszakadt a dunaszerdahelyi gárda nyolc mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata, de a sárga-kékek csak a második vereségüket szenvedték el a bajnokságban. MOL Extraliga: DHK Zora Olomouc – HC DAC Dunaszerdahely 29:26 (15:16) Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Réka, Juhos Kata, Élő Beatrix 7-7, Bugár Cintia 4, Kristína Pastorková 1.

meg mot megs klub olomouc online

Tisztességes étel, Nagyon szép, Szép kiszolgálás, Nagyszerű szolgáltatás, Nagyon jó, Nagyszerű étel, Szép légkör, Élő zene, Szép hely, Jó hely, Jó sör, Jó hangulat, Ez egy szép hely * These quotations refer to this location or a place nearby and may be out of date. Jazz Club Tibet - Közelgő események Itamar Borochov at Jazz Tibet Club (July 29, 2021) 2021. július 29., csütörtök 19:30 Művészek: Itamar Borochov Helyszín: Jazz Tibet Club Olomouc Csehország Butcher Brown at Jazz Tibet Club (October 10, 2021) 2021. október 10., vasárnap 19:00 Butcher Brown Grandbrothers at Jazz Tibet Club (November 22, 2021) 2021. november 22. Grandbrothers GoGo Penguin at Jazz Tibet Club (November 27, 2021) 2021. november 27., szombat 20:00 GoGo Penguin GoGo Penguin at Jazz Tibet Club (November 28, 2021) 2021. november 28., vasárnap 20:00 Bert & Friends with Darkness positive at Jazz Tibet Club (December 9, 2021) 2021. december 9. Bert & Friends, Darkness positive Events information provided by Songkick